HiKoki CN18DSLW4Z akkus folyamatos lemezlyukasztó (akku és töltő nélkül)
18 V/14.4 V, 2500 löket/perc, max. 1.6 mm (acél 400N/mm2)
Egységár (darab):
Cikkszám:
CN18DSLW4Z
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus folyamatos lemezlyukasztók
Leírás
  • Egy feltöltéssel vágható hossz: 20 m (5 Ah akkuval, 1.6 mm lágyacélban).
  • Vágássebesség 1,8 m / perc.
  • 8 élű vágókés, extra hosszú élettartam.
  • A beépített feszültségkonverternek köszönhetően használható 14,4 V és 18 V akkuval is.
Géppel szállított tartozékok:
  • kulcsok
Műszaki adatok:
Max. vágható anyagvastagság lágy acélnál 400 N/mm2: 1,6 mm
Max. vágható anyagvastagság rozsdamentes acélnál 600 N/mm2: 1,2 mm
Max. vágható anyagvastagság alumíniumnál 200 N/mm2: 2,3 mm
Üresjárati löketszám: 2500 löket/perc
Legkisebb ívsugár: 40 mm
Teljes hossz: 295 mm