HiKoki ET36AW0Z adapter
Az adapterrel a MultiVolt gépek hálózatról is használhatók.
Egységár (darab):
Cikkszám:
ET36AW0Z
Márka:
HiKoki
Leírás
  • A kijelzők tájékoztatnak az eszköz állapotáról.
  • Túlterhelés / túlmelegedés esetén visszaveszi a teljesítményt.
  • Használható generátorokról.
Műszaki adatok:
Névleges teljesítmény: 1010 W (120 V : 1050 W)
Tömeg (adapter): 0,8 kg
Tömeg (box): 1,2 kg
Üzemi hőmérséklet: -10 °C - 40 °C
Kompatibilitás: 36 V MULTI VOLT gépek